Hedefiniz Everest olursa Ağrı Dağı’na çıkarsınız.

 Hedefiniz Everest olursa Ağrı Dağı’na çıkarsınız.

Türkiye’nin en büyük holdinglerinin, bankalarının Hukuk Müşavirliğini yapan ve önde gelen kurumlarda yönetim kurulu üyeliği görevlerini üstlenen, TBS Mütevelli Heyeti üyesi Avukat Hasan Hüsnü Güzelöz Tarabya İngiliz Okulları öğrencileri ile bir araya geldi.

Gençlerle samimi bir iletişim kuran Avukat Hasan Hüznü Güzelöz, gençlere önemli tavsiyerlerde bulundu. Güzelöz konuşmasında “Hayat bir bayrak yarışı, bugün biz taşıyoruz bu bayrağı ve yarın size devredeceğiz, yarının liderleri, yöneticileri ve iş verenleri sizler olacaksınız dedi.

Samimi, sabırlı ve cesur olarak doğru insan olmanın temellerini atabilirsiniz. Büyük hedefler koyarak büyük işler başarmaya doğru yola koyulursunuz, hedefiniz Everest olursa Ağrı Dağı’na çıkarsınız. Kendinizi tanımayı sürdürün, çevrenizi de bu tanıma sürecinde dikkate alın. Toplumun sizden beklentilerini asla göz ardı etmeyin.” anekdotlarıyla seminer veren TBS Mütevelli Heyeti Üyesi Avukat Hasan Hüsnü Güzelöz son olarak “kararlarınızda cesur olun, sahip olduğunuz fırsatları sonuna kadar kullanın” diyerek konuşmasını tamamladı.

Büyük hedefler koyarak büyük işler başarmaya doğru yola koyulursunuz, hedefiniz Everest olursa Ağrı Dağı’na çıkarsınız. Kendinizi tanımayı sürdürün, çevrenizi de bu tanıma sürecinde dikkate alın.

Eğitim Ekonomisi

Related post